Till Perstorps startsida
Översätt / Translate

PERSTORP.SE

Personal - Norra Lyckan

Fyll i beskrivning av bilden

Expeditionen

Rektor - Tonny Laursen 
0435-393 04, tonny.laursen@perstorp.se

Skoladministratör - Annika Sjöholm (Placering Parkskolan)
0435-392 51, annika.sjoholm@perstorp.se

Skoladministratör - Lotta Nordkvist (Placering Parkskolan)
0435-392 31, lotta.nordkvist@perstorp.se

Kurator -  Anna Svensson 
0435-392 25, anna.svensson@perstorp.se

Skolsköterska - Emma Dijkstra  
0435-392 97, emma.dijkstra@perstorp.se

Lärare & fritidshemspersonal

Andersson, Tobias (ADT) - Klasslärare 3A 
tobias.andersson@perstorp.se

Andersson, Madeleine - Fritidshem, Elevassistent
madeleine.andersson@perstorp.se

Bandek, Reem - Modersmålsstöd
reem.bandek@perstorp.se 

Bengtsson, Anneli (BNA) - SVA
anneli.bengtsson@perstorp.se

Bergelin, Jonna - Fritidshem
jonna.bergelin@perstorp.se

Brink, Hampus - Fritidshem
hampus.brink@perstorp.se

Danielsson, Mikael - Elevassistent
mikael.danielsson@perstorp.se

Ekdal, Ingrid (ELI) - Klasslärare 2A
ingrid.ekdal@perstorp.se

Elofsson, Jessica - Elevassistent
jessica.elofsson@perstorp.se

Gullberg, Jerker - Träslöjd
jerker.gullberg@perstorp.se

Holmgren, Mattias - idrott
mattias.holmgren@perstorp.se

Hurtig, Kristina - Fritidshem
kristina.hurtig@perstorp.se

Jakobsson, Sebastian  - Fritidshem
sebastian.jakobsson@perstorp.se

Jönsson, Rose-Marie (JNR) - Textilslöjd
rose-marie.jonsson@perstorp.se

Karlsson, Jasmine (JKN) - Klasslärare 2D
jasmine.karlsson@perstorp.se

Kwant, Carola - Specialpedagog
carola.kwant@perstorp.se

Larsson, Janet (LNJ) - Klasslärare 3B
janet.larsson@perstorp.se

Larsson, Lenita (LNL) - Klasslärare 2B
lenita.larsson@perstorp.se

Lindqvist, Thomas (LTT) - Idrottslärare
thomas.lindqvist@perstorp.se

Ljung, Johanna (JLG) - Klasslärare 2C
johanna.ljung@perstorp.se

Nerstrand, Emil - bild/musik
emil.nerstrand@perstorp.se

Nilsson, Eva  - Specialpedagog
eva.nilsson@perstorp.se

Nilsson, Jeanette - Fritidshem
jeanette.nilsson@perstorp.se

Nygren, Susanne - Fritidshem, Elevassistent
susanne.nygren@perstorp.se

Olsson, Margareta  - Fritidshem
margareta.olsson@perstorp.se

Perelius, Anneli (PSA) - Klasslärare 3C
anneli.perelius@perstorp.se

Punnerud, Wenche - Fritidshem
wenche.punnerud@perstorp.se

Reimers, Erika -
erika.reimers@perstorp.se

Uhre, Jenny (UEJ) - Klasslärare 3D
jenny.uhre@perstorp.se

Senast uppdaterad: 2018-11-15

Dela detta innehåll

PERSTORP.SE

PERSTORP.SE

PERSTORPS KOMMUN

Besöksadress

Torget 1

284 31 Perstorp


Hitta hit

 

Organisationsnummer:

212000-0910

Kontakta kommunen

Perstorps Kommun

284 85 Perstorp

 

Telefon: 0435-390 00

Skicka e-post

 

Öppettider reception/växel

Måndag-torsdag, 08.00-16.30

Fredag, 08.00-15.00

Lunchstängt 12.00-13.00


FÖLJ oss här