Till Perstorps startsida
Översätt / Translate
Talande webb

PERSTORP.SE

Personal - Oderljunga skola

Fyll i beskrivning av bilden

Expeditionen

Rektor- Tonny Laursen
0435- 39304, tonny.laursen@perstorp.se

Biträdande rektor - Anna Lindau Thelandersson
0435-39282, anna.lindau@perstorp.se

Skoladministratör - Annika Sjöholm (Placering Parkskolan)
0435-392 51 annika.sjoholm@perstorp.se

Skoladministratör - Lotta Nordkvist (Placering Parkskolan)
0435-392 31, lotta.nordkvist@perstorp.se

Skolsköterska - Emma Dijkstra  
0435-392 97, emma.dijskstra@perstorp.se

Skolkurator - Anna Svensson
0435- 39225, anna.svensson@perstorp.se

Hälsopedagog - Helene Svensson
0435-39298, helene.svensson@perstorp.se

IKT - ansvarig Semir Ahmetovic
semir.ahmetovic@perstorp.se

 

Lärare & fritidshemspersonal

Bäck Ardenvik, Jessica - Fritidshem Svalan
jessica.back-ardenvik@perstorp.se

Forsbacka, Emma (Fae) - Klasslärare åk 4-5
emma.forsbacka@perstorp.se

Gunnarsson, Marlene - Fritidshem Svalan
marlene.gunnarsson@perstorp.se

Jarrah, Jinan (JHJ) - Klasslärare åk 2-3
jinan.jarrah@perstorp.se

Nilsson, Ulrika (NNU) - Klasslärare åk F-1 
ulrika.nilsson2@perstorp.se

Ströbeck, Maria (Skm) - Specialpedagog, klasslärare åk 4-5
maria.strobeck@perstorp.se

Senast uppdaterad: 2019-08-22

Dela detta innehåll

PERSTORP.SE

PERSTORP.SE

PERSTORPS KOMMUN

Besöksadress

Torget 1

284 31 Perstorp


Hitta hit

 

Organisationsnummer:

212000-0910

Kontakta kommunen

Perstorps Kommun

284 85 Perstorp

 

Telefon: 0435-390 00

Skicka e-post

 

Öppettider reception/växel

Måndag-torsdag, 08.00-16.30

Fredag, 08.00-15.00

Lunchstängt 12.00-13.00


FÖLJ oss här