Till Perstorps startsida

Kontakt & öppettider ALUC



Adress

Artur Lundkvist Utbildningscentrum
Box 113
Spjutserödsvägen 4
284 36 PERSTORP
Expeditionstider: måndag - torsdag 08.00-12.00, fredag STÄNGT

Expedition: 0435-392 46
Personalrum, Östra skolan: 0435-392 45
Sjukanmälan elever: 0435-392 45, sms: 072-184 42 10
 


Personal

Expedition

Fyll i beskrivning av bilden

 

Rektor - Lisbeth Reimers
0435-392 32, lisbeth.reimers@perstorp.se

 

 

 

Ulla

 

Studie- och yrkesvägledare - Ulla Ekman-Levin
0435-392 55, Ulla.Ekman-Levin@perstorp.se

 

 

Eva

 

Skolassistent - Eva Wegner
0435-392 46, eva.wegner@perstorp.se 

 

 

 

Lärare

Leif


Leif Andersson
leif.andersson@perstorp.se

 

 

Marie

 

Marie Madsen
marie.madsen@perstorp.se

 

 

Katerina

 

Katerina Makovickova
katerina.makovickova@perstorp.se

 

 

Henrik

 

Henrik Nilsson
henrik.nilsson@perstorp.se

 

 

Henrik

 

Assimenia Petridou
assimenia.petridou@perstorp.se

 

 

Bibbi

 

Bibbi Rönnerfalk
bibbi.ronnerfalk@perstorp.se 

 

 

Bibbi

 

Aya Al Obaidi
aya.al-obaidi@perstorp.se

 

 

Eva Dahl
Daniel

 

Daniel Edström
daniel.edstrom@perstorp.se

 

Senast uppdaterad: 2017-08-16

Dela detta innehåll

PERSTORP.SE

PERSTORP.SE

PERSTORPS KOMMUN

Besöksadress

Torget 1

284 31 Perstorp


Hitta hit

 

Organisationsnummer:

212000-0910

Kontakta kommunen

Perstorps Kommun

284 85 Perstorp

 

Telefon: 0435-390 00

Skicka e-post

 

Öppettider reception/växel

Måndag-torsdag, 08.00-16.30

Fredag, 08.00-15.00

Lunchstängt 12.00-13.00


FÖLJ oss här