Till Perstorps startsida

Personal - Norra Lyckan

Fyll i beskrivning av bilden

Expeditionen

Rektor - Tonny Laursen (LNT)
0435-393 04, tonny.laursen@perstorp.se

Assistent - Annika Sjöholm (ASJ)  (Placering Parkskolan)
0435-392 51, annika.sjoholm@perstorp.se

Assistent - Lotta Nordkvist (NTC)  (Placering Parkskolan)
0435-392 31, lotta.nordkvist@perstorp.se

Kurator -  Carola Frohm (   )
0435-392 61, carola.frohm@perstorp.se

Skolsköterska - Emma Dijkstra (DAE) 
0435-392 97,

Lärare & fritidspersonal

Ask Viktoria (AKV) - Klasslärare 2D 
0435-39290, viktoria.ask@perstorp.se 

Bengtsson, Anneli (BNA) -  
0435-392 90, anneli.bengtsson@perstorp.se

Ekdal, Ingrid (ELI) - Klasslärare 2C
0435-392 90, ingrid.ekdal@perstorp.se

Holm, Sofia (HMS) - Klasslärare 2A
0435-392 90, sofia.holm@perstorp.se

Jakobsson, Sebastian (JNS) - Fritidshem
0435-392 40, sebastian.jakobsson@perstorp.se

Kastrat, Almera (KTA) - Textilslöjd
0435-392 90, almera.kastrat@perstorp.se

Kullberg, Lizette (KUL ) - Klasslärare 3C
0435-39290, lizette.kullberg@perstorp.se

Kwant, Carola (KTC) - Speciallärare
0435-392 90, carola.kwant@perstorp.se

Larsson, Lenita (LNL) - Klasslärare 2B
0435-392 90, lenita.larsson@perstorp.se

Lindqvist, Emma(LTE) - fritidshem
0435-392 40, emma.lindqvist@perstorp.se

Lindqvist, Thomas (LTT) - Idrottslärare
0435-392 96, thomas.lindqvist@perstorp.se

Nilsson, Eva (NEL) - Specialpedagog
0435-392 90, eva.nilsson@perstorp.se

Olsson, Margareta (OLM) - fritidshem
0435-39240, margareta.olsson@perstorp.se

Persson, Susanna (PNS) - Klasslärare
0435-39290, susanna.persson@perstorp.se

Wilson, Renee (WNR) - Fritidshem
0435-392 40, renee.wilson@perstorp.se

Senast uppdaterad: 2017-10-24

Dela detta innehåll

PERSTORP.SE

PERSTORP.SE

PERSTORPS KOMMUN

Besöksadress

Torget 1

284 31 Perstorp


Hitta hit

 

Organisationsnummer:

212000-0910

Kontakta kommunen

Perstorps Kommun

284 85 Perstorp

 

Telefon: 0435-390 00

Skicka e-post

 

Öppettider reception/växel

Måndag-torsdag, 08.00-16.30

Fredag, 08.00-15.00

Lunchstängt 12.00-13.00


FÖLJ oss här