Till Perstorps startsida

Personal - Norra Lyckan

Fyll i beskrivning av bilden

Expeditionen

Rektor - Tonny Laursen 
0435-393 04, tonny.laursen@perstorp.se

Assistent - Annika Sjöholm (Placering Parkskolan)
0435-392 51, annika.sjoholm@perstorp.se

Assistent - Lotta Nordkvist (Placering Parkskolan)
0435-392 31, lotta.nordkvist@perstorp.se

Kurator -  Anna Svensson 
0435-392 25, anna.svensson@perstorp.se

Skolsköterska - Emma Dijkstra  
0435-392 97, emma.dijkstra@perstorp.se

Lärare & fritidshemspersonal

Andersson, Emil (ANE) - Klasslärare 2C
emil.andersson@perstorp.se

Andersson, Tobias (ADT) - Klasslärare 2A 
tobias.andersson@perstorp.se

Ask Viktoria (AKV) - Klasslärare 3D
viktoria.ask@perstorp.se

Bandek, Reem - Modersmålsstöd
reem.bandek@perstorp.se 

Bengtsson, Anneli (BNA) - SVA
anneli.bengtsson@perstorp.se

Ekdal, Ingrid (ELI) - Klasslärare 3C
ingrid.ekdal@perstorp.se

Holm, Sofia (HMS) - Klasslärare 3A
sofia.holm@perstorp.se

Holmgren, Mattias -
mattias.holmgren@perstorp.se

Hurtig, Kristina - Fritidshem
kristina.hurtig@perstorp.se

Jakobsson, Sebastian  - Fritidshem
sebastian.jakobsson@perstorp.se

Jönsson, Rose-Marie (JNR) - Textilslöjd
rose-marie.jonsson@perstorp.se

Kwant, Carola - Speciallärare
carola.kwant@perstorp.se

Larsson, Janet (LNJ) - Klasslärare 2B
janet.larsson@perstorp.se

Larsson, Lenita (LNL) - Klasslärare 3B
lenita.larsson@perstorp.se

Lindqvist, Thomas (LTT) - Idrottslärare
thomas.lindqvist@perstorp.se

Mickels Nord, Ulrika - Lärare
ulrika.mickels-nord@perstorp.se

Nerstrand, Emil - Lärare bild/musik
emil.nerstrand@perstorp.se

Nilsson, Eva  - Speciallärare
eva.nilsson@perstorp.se

Olsson, Margareta  - Fritidshem
margareta.olsson@perstorp.se

Reimers, Erika -
erika.reimers@perstorp.se

Wallin, Maria - Klasslärare 2D
maria.wallin@perstorp.se

Wilson, Renee  - Fritidshem
renee.wilson@perstorp.se

Senast uppdaterad: 2018-02-14

Dela detta innehåll

PERSTORP.SE

PERSTORP.SE

PERSTORPS KOMMUN

Besöksadress

Torget 1

284 31 Perstorp


Hitta hit

 

Organisationsnummer:

212000-0910

Kontakta kommunen

Perstorps Kommun

284 85 Perstorp

 

Telefon: 0435-390 00

Skicka e-post

 

Öppettider reception/växel

Måndag-torsdag, 08.00-16.30

Fredag, 08.00-15.00

Lunchstängt 12.00-13.00


FÖLJ oss här