Till Perstorps startsida

Personal - Oderljunga skola

Fyll i beskrivning av bilden

Expeditionen

Rektor - Svensson, Mattias
0435-394 12, mattias.svensson@perstorp.se

Assistent - Lotta Nordkvist (NTC) (Placering Parkskolan)
0435-392 31, lotta.nordkvist@perstorp.se

Skolsköterska - Emma Dijkstra (DAE)
0435-392 97, emma.dijkstra@perstorp.se

Skolpsykolog - Diana Almedal (ALD)
0435-392 87, diana.almedal@perstorp.se

Lärare & fritidspersonal

Ardenvik, Jessica Bäck - Fritidshem Svalan
0435-321 81, jessica.back-ardenvik@perstorp.se

Forsbacka, Emma (FAE) - Klasslärare 4-5
0435-392 63, emma.forsbacka@perstorp.se

Gunnarsson, Marlene (GNM) - Fritidshem Svalan
0435-323 58, marlene.gunnarsson@perstorp.se

Jarrah, Jinan (JHJ) - Klasslärare 2-3
0435-392 43, jinan.jarrah@perstorp.se

Nilsson, Ulrika - Klasslärare F-1
0435-321 81, ulrika.nilsson2@perstorp.se

Vagerstam, Eva - Klasslärare 4-5
0435-392 63, eva.vagerstam@perstorp.se

Senast uppdaterad: 2017-10-30

Dela detta innehåll

PERSTORP.SE

PERSTORP.SE

PERSTORPS KOMMUN

Besöksadress

Torget 1

284 31 Perstorp


Hitta hit

 

Organisationsnummer:

212000-0910

Kontakta kommunen

Perstorps Kommun

284 85 Perstorp

 

Telefon: 0435-390 00

Skicka e-post

 

Öppettider reception/växel

Måndag-torsdag, 08.00-16.30

Fredag, 08.00-15.00

Lunchstängt 12.00-13.00


FÖLJ oss här