Till Perstorps startsida

Socialförvaltningen

Fyll i beskrivning av bilden

 

Socialchef - Annelie Börjesdotter
0435-391 41, annelie.borjesdotter@perstorp.se

Medicinsk ansvarig sjuksköterska (MAS) - Anna Nadmyr, vik
0435-392 91, mas@perstorp.se

Utvecklingsstrateg - Victor Vilsmyr
0435-391 90, victor.vilsmyr@perstorp.se

Ekonom - Anders Ferm
0435-391 33, anders.ferm@perstorp.se

Avgiftshandläggare/assistent - Sanela Dedic
0435-391 44, sanela.dedic@perstorp.se

Nämnd-/utredningssekreterare - Anders Ivarsson
0435-391 36, anders.ivarsson@perstorp.se

 

Personal - Individ & familj


Verksamhetschef IFO - Britt Tullberg
0435-391 46, britt.tullberg@perstorp.se

Enhetschef HVB Karpen - Björn Magnusson
0435-392 70, bjorn.magnusson@perstorp.se

Assistent - Mariana Myhre
0435-391 40mariana.myhre@perstorp.se

Assistent - Mary Thuresson
0435-391 22, mary.thuresson@perstorp.se

Assistent - Daniel Kipowsky
0435-391 23, daniel.kipowsky@perstorp.se

Handläggare - Helene Norrback
0435-391 49, helene.norrback@perstorp.se

Samordnare öppenvård missbruk - Benny Nordström
0435-391 38, benny.nordstrom@perstorp.se

Behandlingsassistent  missbruk - Peter Ekström
0435-393 10, peter.ekstrom@perstorp.se

1:e Socialsekreterare Barn och familj
- Lena Zetterström
0435-391 75, lena.zetterstrom@perstorp.se

Mottagningssekreterare Barn och familj - Geine Carlströmer
0435-391 32, geine.carlstromer@perstorp.se

Socialsekreterare Barn och familj - Marika Söderman
0435-392 48, marika.soderman@perstorp.se

Socialsekreterare Barn och familj - Jessika Nilsson
0435-391 65, jessika.nilsson@perstorp.se

Socialsekreterare Barn och familj - Eva-Lena Dackebro
0435-391 11, eva-lena.dackebro@perstorp.se

Socialsekreterare Barn och familj - Matilda Johansson
0435-391 19, matilda.johansson@perstorp.se

Familjebehandlare - Caroline Åberg
0435-391 29, caroline.aberg@perstorp.se

Familjebehandlare - Magnus Hansson
0435-393 09, magnus.hansson@perstorp.se

Familjehemssekreterare - Elin Månsson
0435-391 37, elin.mansson@perstorp.se

Familjehemssekreterare - Anette Ågren
0435-391 11, anette.agren@perstorp.se

Familjerättssekreterare - Lena Nilsson
0435-391 28, lena.nilsson@perstorp.se

Socialsekreterare/samordnare försörjningsstöd - Emmeli Trobäck
0435-391 35, emmeli.troback@perstorp.se

Socialsekreterare försörjningsstöd - Jeanette Berling
0435-391 18, jeanette.berling@perstorp.se

Socialsekreterare försörjningsstöd - Leonard Mucolli
0435-391 39, leonard.mucolli@perstorp.se

Integrationssamordnare - Adisa Avdovic
0435-392 47, adisa.avdovic@perstorp.se

Socialsekreterare integration - Pernilla Dahlgren
0435-391 77, pernilla.dahlgren@perstorp.se

Socialsekreterare integration - Meliha Dimiraca
0435-392 11, meliha.dimiraca@perstorp.se

Socialsekreterare socialpsykiatri/missbruk - Lena Delin
0435-391 91, lena.delin@perstorp.se

Socialsekreterare, ensamkommande barn - Ingmari Bengtsson
0435-392 05, ingmari.bengtsson@perstorp.se

Socialsekreterare, ensamkommande barn - Ildikó Lundberg
0435-392 10, ildiko.lundberg@perstorp.se

Biståndshandläggare/LSS-handläggare - Tanja Ilic
0435-392 14, tanja.ilic@perstorp.se

Biståndshandläggare/LSS-handläggare - Marja-Leena Gunnarsson
0435-391 80, marja-leena.gunnarsson@perstorp.se

Biståndshandläggare - Inger Johnsson
0435-391 45, inger.johnsson@perstorp.se

 

Personal - Vård och omsorg (SoL/HSL/LSS)


Verksamhetschef VO
- Patrik Wilhelmsson
0435-391 48, patrik.wilhelmsson@perstorp.se

Områdeschef - vakant
(Ybbåsen, nattpersonal)
0435-391 34,

Områdeschef - Christel Nordin
(Österbo, korttidsavdelning)
0435-391 50, christel.nordin@perstorp.se

Områdeschef - Maria Lundin 
(Hemtjänst, Rydbogården)
0435-391 94, maria.lundin@perstorp.se

Områdeschef - Maria Silversand
(psykiatri, personliga assistenter, kontaktpersoner, ledsagare)
0435-391 47, maria.silversand@perstorp.se

Områdeschef - Åsa Gunnarsson
(bemanning/vikariepool)
0435-391 26, asa.gunnarsson@perstorp.se

Senast uppdaterad: 2017-10-09

Dela detta innehåll

PERSTORP.SE

PERSTORP.SE

PERSTORPS KOMMUN

Besöksadress

Torget 1

284 31 Perstorp


Hitta hit

 

Organisationsnummer:

212000-0910

Kontakta kommunen

Perstorps Kommun

284 85 Perstorp

 

Telefon: 0435-390 00

Skicka e-post

 

Öppettider reception/växel

Måndag-torsdag, 08.00-16.30

Fredag, 08.00-15.00

Lunchstängt 12.00-13.00


FÖLJ oss här