Personal

Fyll i beskrivning av bilden

Expeditionen

Rektor - Eva-Marie Svensson 
0435-392 54,  eva-marie.svensson@perstorp.se

Biträdande rektor - Anna Lindau Thelandersson
0435-39282, anna.lindau@perstorp.se

Skoladministratör - Annika Sjöholm
0435-392 51, annika.sjoholm@perstorp.se

Skoladministratör - Lotta Nordkvist
0435-392 31, lotta.nordkvist@perstorp.se

KuratorAnna Svensson 
0435-392 25, anna.svensson@perstorp.se

Skolsköterska - Emma Dijkstra  
0435-392 97, emma.dijkstra@perstorp.se

Hälsopedagog - Helene Svensson
0435-39298, helene.svensson@perstorp.se

Senast uppdaterad: