Du är här:

Socialförvaltningen

Fyll i beskrivning av bilden


Förvaltningschef - Annelie Börjesdotter Tedenlid
0435-391 41, annelie.borjesdottertedenlid@perstorp.se

Medicinsk ansvarig sjuksköterska (MAS) - Mia Andersson
0435-392 91, mas@perstorp.se

Myndighetsstrateg - Britt Tullberg
0435-391 46, britt.tullberg@perstorp.se

Utvecklingsstrateg - Victor Vilsmyr
0435-391 90, victor.vilsmyr@perstorp.se

Ekonom - Anders Ferm
0435-391 33, anders.ferm@perstorp.se

Nämnd-/utredningssekreterare - Anders Ivarsson
0435-391 36, anders.ivarsson@perstorp.se

Projektledare - Christina Hansson
0435-394 17, christina.hansson@perstorp.se



Personal - Individ & familj


Enhetschef Barn och familj - Jessika Ekelund Nilsson
0435-391 65, jessika.nilsson@perstorp.se

T.f. enhetschef Ekonomiskt bistånd - Adisa Avdovic
0435-392 47, adisa.avdovic@perstorp.se

Enhetschef Biståndshandläggare - Mia Andersson
0435-392 91, maria.andersson@perstorp.se


Personal - Vård och omsorg (SoL/HSL/LSS)


Verksamhetschef VO
- Patrik Wilhelmsson
0435-391 48, patrik.wilhelmsson@perstorp.se

Områdeschef - Ybbåsen, nattpersonal 0435-391 34

Områdeschef - Österbo, korttidsavdelning, Rydbogården 0435-391 50

Områdeschef - Hemtjänst 0435-391 94

Enhetschef - HSL, hemtjänst kväll/natt 0435-391 92

Enhetschef - LSS/Socialpsykiatri 0435-391 47

Avgiftshandläggare/assistent - 0435-391 44

Senast uppdaterad: